8. DEN - MUHAMMAD, WIFI, BOLEST UCHA

7. srpna 2016 v 18:00 | Nappy |  ZÁPISKY Z CEST - EGYPT
Dnešní vstávání v 7:00 bylo zapříčiněno tím, že jsem už celou noc očekával ráno, protože se mi dobře nespalo. Navíc jsme chtěli udělat pár fotek v moři a na okraji moře brzy ráno při východu Slunce.
Tak jsme do sebe dostali snídani, kde jsme spíše jedli ovoce a něco málo sladšího, protože člověk zde po ránu fakt moc chuť nemá a navíc to se mnou pěkně mává. Po snídani jsem se vydal na toalety, kde jsem to trošku rozjel. Začali jsme se převlékat k moři a k bazénu do plavacího úboru. U moře jsme poprosili pána z Ruska, aby nám udělal pár hezkých fotek ve vodě, ale povedlo se mu to tak napůl, ale nevadí. Spokojíme se s málem (já) a odcházíme na takové kamínko-betonové molo, kde se necháváme vyfotit od paní. Neočekávaně z Ruska. Udělala nám další hezké fotky a jsme oba rádi, že to nakonec vyšlo.

Paní Křečková přichází a rozvalí se v moři a dokonale si to užívá. Její červené škraně jsou tak spálený, že to vypadá, jako by na nich ráno dělala všem lidem palačinky a omelety. Dost paní Křečkové. Přítelkyně se opaluje, já se vzdělávám z knihy "Mohhamed, posel boží". Dozvídám se plno hodnotných informací o prorokovi a islámu. Jinak jsme si kolem 10:05 vzpomněli, že jsme chtěli zařídit rezervaci do rybí restaurace, ale pán nám povídá, že jdeme pozdě a má plno. OK!Náš problém.

Po celé dopoledne bloudíme po pláži, opalujeme se, koupeme se zřídka a povídáme si. Na oběd se opět vydáváme do venkovní restauračky, kde moc dlouho nepobýváme kvůli mým nevolnostem a problémům, kvůli kterým trávím mnoho času na toaletách.
Je hotovo a můžeme se vrátit zpět na pláž nebo k bazénu. Bazén nám přijde sympatičtější, a tak se jdeme koupat do jednoho z těch největších. Zanedlouho se začne hrát "wodnaje polo" (po Ruski), tak vyčkáváme, že se podíváme na pořádný bitky ve vodě. Hrají i Češi. Hodí balon mimo hrací plochu a přítelkyně pro něj běží. Hodí to Čechovi a ten nám odpoví "spasibo". Tak na něj koukáme a mu vyletí z úst: "sakra, odkud jste?" Tak jsme mu řekli, že z České republiky a on při pohledu na přítelkyni, odpovídá: "Jsem si říkal no." Hahahah. Potom následuje další opalovačka a pocení na ostrém Slunci a samozřejmě nějaké to pojezeníčko.

Odpoledne jsme si šli zase lehnout k bazénu, ale k našemu hotelu, kde je i slavný aquapark a o něco víc to zde žije. Přichází Honzík. Jen tak opatrně, protože má strach, že by mu přítelkyně napálila bombu do obličeje za ten tablet. Tak si není jistej, jde jen kolem a pozdraví. Potkává nás taky človíček, který má na zádech napsáno na triku "Czech diving team". Přišel k nám, jen se postavil k našim lehátkům a přítelkyně říká: "Nic nechceme." On se na ni zašklebí a povídá: "To je v prdeli". "Nic vám nenabízím, jen chci pozdravit, takže ahoj, jak se máš, chceš Safari?" a my: "Ne" a on s posměškem: "Ok"! Tak se s námi loučí. Byla sranda.

Po odpolední koupačce jsme se tedy rozhodli zavítat do restaurace Praha, kde mají údajně shishu a free wifi. Ok, vešli jsme, skoro objednali shishu, ale dozvěděli
jsme se, že nejde wifi. Tak nás posílá číšník naproti, kde wifi mají.

Přicházíme do kavárny, kde nám udělají za dv
a dolary shishu a heslo k wifi nám poskytnou, jsme usazeni, hulím dýmku, čekujeme facebook a najednou vypadne elektřina. Panika, unesou nás nebo něco jinačího? Neee. Čekáme dalších dvacet minut, ale nakonec to vzdáváme a po hodi
ně a půl odcházíme. Zítra se tam chystáme znovu, snad elektřina pojede.

Po příchodu na náš hotel elektřina frčí, ale jen tak střídavě, takže nejlepší bylo, když v jídelně bylo kolem 200 lidí a najednou zhasla všechna světla. To byl řev. Bohužel to do 30 vteřin nahodili, takže jsme se moc nenasmáli. Mimochodem na večeři měli uvařené špagety - hmmm super! Bylo to fakt dobrý. Potom se odebíráme na pokoj a máme toho zase za celý den dost. Uvidíme, jestli ještě někam půjdeme, ale na nic extra to nevypadá. Navíc vypadává elektřina, tak je to takový divočejší. Tak jsme se nakonec domluvili, že si dáme na druhé večeři na dokrmení meloun a půjdeme spát. Já doufám, že bolení levýho ucha (začalo nehorázně bolet) přejde a bude klid. Tak snad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 whiteproduct whiteproduct | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 16:38 | Reagovat

O solutie foarte buna este si Fito Spray, despre care iti voi vorbi mai multe in cadrul acestui articol, unde vom aborda mai multe subiecte legate de pret, comentarii de pe forum, prospect, modalitati de a comanda Fito Spray, prospect si asa mai departe.
Cred ca nu mai reprezinta niciun secret faptul ca Fito Spray este unul dintre produsele de slabit care au ajutat-o enorm de mult pe Polina Gagarina , rusoaica ce a reusit sa ii uimeasca pe toti in anul 2015, in cadrul concursului muzical Eurovision, in care a interpretat piesa "A million Voices". Ea a fost nevoita sa apeleze la acesta dupa ce a luat destul de mult in greutate pe durata sarcinii, iar excercitiile fizice si dieta nu reuseau sa o ajute foarte mult (defapt nu reuseau sa o ajute foarte repede, ea dorindu-si sa fie din nou in forma intr-un timp cat mai scurt cu putinta). <a href=http://whiteproduct.com/czech/muj-nazor-a-revize-o-forte-love-za-pole-damske.html>http://whiteproduct.com/czech/muj-nazor-a-revize-o-forte-love-za-pole-damske.html</a>  Consequently, it is possible for you to to look at a major enchancment within the exterior layer of the dermis, wrinkles and lots of different optimistic results.
Inside 14 days it is possible for you to to do away with wrinkles in your face in the event you resolve to order Collamask. This product gives an entire moisturizing and regeneration of broken cells. The composition of the cream pure, so it’s completely secure to make use of at any age. No negative effects had been noticed. The producer signifies that the product is appropriate for all pores and skin sorts and can be utilized as a main or secondary technique of skincare. If you learn the way a lot Collamask, you may be pleasantly shocked by its worth. If you happen to evaluate the price of the product and sweetness therapies at any magnificence salon, you instantly see the distinction.
If you happen to ordered a Collamask in pharmacies or go to the official producer and has already obtained the parcel, it’s time to learn to correctly use it. <a href=http://whiteproduct.com/turkish>www whiteproduct com</a> Saskia di WhiteProduct.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama