8. DEN - MUHAMMAD, WIFI, BOLEST UCHA

7. srpna 2016 v 18:00 | Nappy |  ZÁPISKY Z CEST - EGYPT
Dnešní vstávání v 7:00 bylo zapříčiněno tím, že jsem už celou noc očekával ráno, protože se mi dobře nespalo. Navíc jsme chtěli udělat pár fotek v moři a na okraji moře brzy ráno při východu Slunce.
Tak jsme do sebe dostali snídani, kde jsme spíše jedli ovoce a něco málo sladšího, protože člověk zde po ránu fakt moc chuť nemá a navíc to se mnou pěkně mává. Po snídani jsem se vydal na toalety, kde jsem to trošku rozjel. Začali jsme se převlékat k moři a k bazénu do plavacího úboru. U moře jsme poprosili pána z Ruska, aby nám udělal pár hezkých fotek ve vodě, ale povedlo se mu to tak napůl, ale nevadí. Spokojíme se s málem (já) a odcházíme na takové kamínko-betonové molo, kde se necháváme vyfotit od paní. Neočekávaně z Ruska. Udělala nám další hezké fotky a jsme oba rádi, že to nakonec vyšlo.

Paní Křečková přichází a rozvalí se v moři a dokonale si to užívá. Její červené škraně jsou tak spálený, že to vypadá, jako by na nich ráno dělala všem lidem palačinky a omelety. Dost paní Křečkové. Přítelkyně se opaluje, já se vzdělávám z knihy "Mohhamed, posel boží". Dozvídám se plno hodnotných informací o prorokovi a islámu. Jinak jsme si kolem 10:05 vzpomněli, že jsme chtěli zařídit rezervaci do rybí restaurace, ale pán nám povídá, že jdeme pozdě a má plno. OK!Náš problém.

Po celé dopoledne bloudíme po pláži, opalujeme se, koupeme se zřídka a povídáme si. Na oběd se opět vydáváme do venkovní restauračky, kde moc dlouho nepobýváme kvůli mým nevolnostem a problémům, kvůli kterým trávím mnoho času na toaletách.
Je hotovo a můžeme se vrátit zpět na pláž nebo k bazénu. Bazén nám přijde sympatičtější, a tak se jdeme koupat do jednoho z těch největších. Zanedlouho se začne hrát "wodnaje polo" (po Ruski), tak vyčkáváme, že se podíváme na pořádný bitky ve vodě. Hrají i Češi. Hodí balon mimo hrací plochu a přítelkyně pro něj běží. Hodí to Čechovi a ten nám odpoví "spasibo". Tak na něj koukáme a mu vyletí z úst: "sakra, odkud jste?" Tak jsme mu řekli, že z České republiky a on při pohledu na přítelkyni, odpovídá: "Jsem si říkal no." Hahahah. Potom následuje další opalovačka a pocení na ostrém Slunci a samozřejmě nějaké to pojezeníčko.

Odpoledne jsme si šli zase lehnout k bazénu, ale k našemu hotelu, kde je i slavný aquapark a o něco víc to zde žije. Přichází Honzík. Jen tak opatrně, protože má strach, že by mu přítelkyně napálila bombu do obličeje za ten tablet. Tak si není jistej, jde jen kolem a pozdraví. Potkává nás taky človíček, který má na zádech napsáno na triku "Czech diving team". Přišel k nám, jen se postavil k našim lehátkům a přítelkyně říká: "Nic nechceme." On se na ni zašklebí a povídá: "To je v prdeli". "Nic vám nenabízím, jen chci pozdravit, takže ahoj, jak se máš, chceš Safari?" a my: "Ne" a on s posměškem: "Ok"! Tak se s námi loučí. Byla sranda.

Po odpolední koupačce jsme se tedy rozhodli zavítat do restaurace Praha, kde mají údajně shishu a free wifi. Ok, vešli jsme, skoro objednali shishu, ale dozvěděli
jsme se, že nejde wifi. Tak nás posílá číšník naproti, kde wifi mají.

Přicházíme do kavárny, kde nám udělají za dv
a dolary shishu a heslo k wifi nám poskytnou, jsme usazeni, hulím dýmku, čekujeme facebook a najednou vypadne elektřina. Panika, unesou nás nebo něco jinačího? Neee. Čekáme dalších dvacet minut, ale nakonec to vzdáváme a po hodi
ně a půl odcházíme. Zítra se tam chystáme znovu, snad elektřina pojede.

Po příchodu na náš hotel elektřina frčí, ale jen tak střídavě, takže nejlepší bylo, když v jídelně bylo kolem 200 lidí a najednou zhasla všechna světla. To byl řev. Bohužel to do 30 vteřin nahodili, takže jsme se moc nenasmáli. Mimochodem na večeři měli uvařené špagety - hmmm super! Bylo to fakt dobrý. Potom se odebíráme na pokoj a máme toho zase za celý den dost. Uvidíme, jestli ještě někam půjdeme, ale na nic extra to nevypadá. Navíc vypadává elektřina, tak je to takový divočejší. Tak jsme se nakonec domluvili, že si dáme na druhé večeři na dokrmení meloun a půjdeme spát. Já doufám, že bolení levýho ucha (začalo nehorázně bolet) přejde a bude klid. Tak snad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama