Logo Slovenské republiky při příležitosti předsednictví v Radě EU

22. února 2016 v 22:16 | Nappy |  OSOBNÍ NÁZORY
Před chvílí se objevila na portálu Novinky.cz zajímavá zpráva, která poukazovala na logo, které bude provázet Slovensko během předsednictví v Radě EU. Je docela zajímavé si pročíst všechny komentáře, které jsou tak zajímavé, až z nich přechází zrak. A o tom dnes na mém blogu.
Jsou vůbec autoři komentářů schopni formulovat jakékoliv závěry, které by měly smysl? Je vůbec nutné, aby veškeré diskuze byly otevřeny? Má cenu si tyto komentáře číst? Nejste z toho ani trošku smutní? Máte svůj názor, ale diametrálně se odlišuje od názorů čtenářů Novinek? O tom v následujícím článku.


Na tento článek jsem narazil přesně kolem půl desáté a čekal jsem opravdu pecku. Když jsme odkaz otevřel, čekalo mě mírné zklamání a možná také rozpaky ohledně pricingu tohoto "projektu". Pokud se podíváte pozorně na logo Slovenské republiky, se kterým jde do půlročního předsednictví do Rady EU, není na něm něco špatně? Zdá se to jen mně, že je logo odfláklé a pravděpodobně uděláno v malování? Je to práce na půl hodinky, ani ne? Ono by případně ani nevadilo, že logo je uděláno v programu malování, ale problém je v ohodnocení. Stvořitel tohoto loga obdržel 120 000,-Kč.
Dobrá, pomineme-li logo a zaměříme se na diskuzi, která se rozjela na Novinkách.
Komentáře, které byly dojemné, byly například tyhle:Možná je pravdou, že Angela Merkelová má rozhodující vliv na špičky Evropské(ho) komise, rady, parlamentu. Nemluví z těchto lidí televize? Neslyšeli v televizi, že za všechno může Angela Merkelová? Možná ano, ale co by tedy udělali tito lidé, kteří umí jen kritizovat? Jak by napomohli Angele, která je ve velice složité situaci, ze které se hnout tam či tam je opravdu riskantní (ohledně podpory voličů atp.). Vraťme se ale k lidem, co na Novinkách komentují.
Jsou to chytří lidé nebo jen dementní menšina, která nemá co dělat, a tak komentuje po večerech každou ku*dovinu, na kterou přijde? Sám nevím, nedokážu to odhadnout.
Jste z toho smutní? Já docela ano. Někdy se nestačíte divit, jak jsou lidé dementní. Vlastně jim někdy stačí nakecat, že by bylo nejlepší z Evropské Unie odejít a oni při vás budou stát (Tomio for the win!), protože přeci nechcou uprchlíky (i když žádného v životě neviděli).
Abych to neprodlužoval, diskuse by měly být víc moderované. Jde o totální čecháčství, mletí s*aček, zametání prahu někomu jinému.
A jak se líbí logo Vám? Myslíte, že předsednictví bude pro Slovensko něco znamenat? Dokážou něco změnit (nemyslím legislativu - no chance), dokážou něco jinačího co nedokázali ostatní? Nechme se překvapit.
(BTW: Ty lidi na Novinkách jsou asi opravdu tupani).
Třikrát heil "Angela Makrelová". (Irony)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama